home icon
Багатомовний
FacebookTwitterLinkedIn
Багатомовні описи
Більше 75+ мов, що підтримуються
banner icon

Багатомовні описи

Контент Icecat використовується десятками тисяч онлайн партнерів по всьому світу. Цим партнерам необхідний контент на мовах, що бажаны їх покупцями. За допомогою багатомовного сервісу Icecat, інформація виробників про продукти автоматично пропонується на більш ніж 75 мовами. Ми постійно працюємо над розширенням числа підтримуваних мов, щоб в повній мірі задовольнити потреби наших клієнтів.

Унікально: більше 75 мов, що підтримуються

Як правило виробники надають інформацію тільки на одній або декількох мовах. При участі в Open Icecat всі дані специфікацій (назви властивостей і значення) будуть автоматично переводитися на більш ніж 75 мов.

Онлайн партнерам необхідні багатомовні специфікації

Онлайн партнети хочуть мати контент на необхідних їм мовах. Надання специфікацій тільки англійською не є прийнятним варіантом для більшості з них. Крім того, онлайн партнери не можуть чекати перекладу інформації на десятки, тисячі, або навіть мільйони продуктів. За допомогою Open Icecat ваші онлайн партнери можуть отримувати дані про продукти на мові(ах), на вибір.
  • Безкоштовний багатомовний контент:
    Всі ваші онлайн партнери по всьому світы можуть отримувати дані про ваші продукти на їх рідній мові безкоштовно
  • Входять до складу Open Icecat:
    Багатомовні специфікації поширюються серед онлайн партнерів Open Icecat
  • Автоматичний переклад:
    Специфікації автоматично публікуються на всіх більш ніж 75 доступних мовах
Ми використовуємо файли cookie, щоб користування веб-сайтом було для вас найбільш зручним. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся на розміщення файлів cookie на вашому пристрої.