Full Icecat
COMPLETE coverage for your product portfolio
banner icon

Full Icecat

Інформація про товари для всього вашого асортименту
Full Icecat складається з широкого спектру корисної інформації про продукти бiльш нiж 8700 виробників в єдиному стандартизованому форматі, який полегшує категоризацію, фільтрування, пошук і порівняння продуктів. Початкова інформація про товари переробляється в послідовний контент, зручний для електронних каталогів, та надається через структуровані репозиторії.

Full Icecat гарантує високе покриття асортименту дистриб'юторів і швидке надання точної, повної, і детальної інформації по різним категоріям. Покриття Full Icecat є найбільш високим на ринку комп'ютерної та побутової техніки, і підтримує більше мов, ніж будь-яке інше джерело. Full Icecat знижує вартість контенту, оптимізує його якість і збільшує конверсію відвідувачів, підвищуючи позитивний досвід онлайн покупок у кінцевого споживача.

Full Icecat надає гнучкий процес створення інформації і можливість подальшого її використання в різних групах товарів з високими стандартами якості, рівнем локалізації та послідовності.

Мультимедіа контент брендів, які приймають участь у Open Icecat каталозі також входить у Full Icecat, проте доступ до цих даних може залежати від умов дозволу установлених виробником.
 • Детальна інформація про товари

  Професійна багатомовна інформація про товари із повністі стандартизованими специфікаціями та додатковими мультимедійними елементами.
 • Міжнародні стандарти

  Завдяки підтримці міжнародних стандартів, таких як UNSPSC і GTIN (EAN/UPC), контент легко інтегрувати в каталоги товарів.
 • Професійний пошук та порівняння

  Повністю стандартизовані характеристики та їх дані дозволяють здійснювати чіткий пошук, точну фільтрацію і порівняння товарів.
 • Опції та аксесуари

  Повні і логічні зв'язки між товарами (опції, аксесуари, альтернативні товари) дозволяють покупцям краще задовольняти споживчі запити.
Ми використовуємо файли cookie, щоб користування веб-сайтом було для вас найбільш зручним. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся на розміщення файлів cookie на вашому пристрої.