home icon
Дослідження ринку
FacebookTwitterLinkedIn
market intelligence
Advanced reporting
banner icon

Дослідження ринку

В сучасному бізнес-середовищі для ефективного просунення і розвитку бренда, важливо розуміти динаміку онлайн ринку. Які категорії і форм-фактори користуються найбільшим попитом? Яка доля мого бренду в онлайн ринку? Чи вірно обрано цінову політику? Icecat надає маркетологам великі обсяги цінної інформації про ринок, завдяки тому, що вимірює інтереси кінцевих покупців, оцінює популярність товарів в каталозі Icecat, та має щоденний імпорт тисяч прайс-листів від дистриб'юторів та онлайн-партнерів.

Icecat проводить аналіз для кращого розуміння тенденцій онлайн ринку, а також надає наступну корисну інформацію:
 • Звіти про інтереси покупців і ринкові тренди
 • Звіти про рівень цін на онлайн ринку
 • Звіти про продажі і запаси

Звіти про інтереси покупців та тренди ринку

Icecat вимірює інтереси кінцевих споживачів та популярність товарів в каталозі за допомогою десятків тисяч онлайн-партнерів, які використовують контент Icecat. Вимірювання базуються на кількості скачувань описів товарів. За одиницю скачування взято перегляд товару відвідувачем онлайн-магазину, який є партнером Icecat, або ж завантаженя опису товару через інтерфейси Icecat користувачами каталогу. Icecat має більше 1 мільярда скачувань щорічно. Ці скачуваня є основою для звітів про інтереси і вподобання кінцевих споживачів, а також звітів про популярність товарів. Звіти надаються виробникам-партнерам Icecat у різних форматах: графічному (діаграмному), Excel, CSV, E-mail тощо.

Icecat надає 3 типи звітів:
 1. Стандартный звіт, який містить дані про загальну кількість скачувань по кожному бренду, а також категорії та/або товари, що належать брендові.
 2. Порівняльний звіт, який відображає популярність бренда, категорії чи товару, в порівнянні до конкурентів.
 3. Партнерський звіт, який містить дані про кількість скачувань (описів товарів вашого бренду) онлайн-партнерами: інтернет-магазинами, дистриб'юторами тощо.

Звіти про роздрібні ціни і наявність на складах

Щоденно Icecat імпортує тисячі прайс-листів онлайн-магазинів та дистриб'юторів з усього світу. Викорстовуючи дані цього імпорту Icecat створює індивідуальні звіти для виробників. По кожній країні звіти містять дані про найвищу, середню та найнижчу роздрібну ціну, дані про запаси на складах, прогнози по запасах тощо.

Звіти про продажі

Для ряду країн Icecat може формувати щоденні звіти про обсяг продажів та/або запаси на складах дистриб'юторів. Звіт про запаси щоденно показує кількість товарів вашого бренду в наявності на складах дистриб'юторів. Звіт про продажі, окрім щоденних даних, містить щотижневі або щомісячні зведені дані про продажі по кожному товару вашого бренду для групи інтернет-магазинів.
 • Тренди онлайн ринку
  Звіти про інтереси кінцевих споживачів та популярності товарів в каталозі Icecat.
 • Більше 1 мільярда скачувань
  Наочна статистика на основі скачувань десятками тисяч онлайн-партнерів.
 • Легкі у використанні формати
  Звіти надаються в найбільш поширених форматах: CSV, Excel, графічний тощо.
 • Інформація про конкурентів
  Всі звіти можуть містити дані про показники конкурентів.
 • Індивідуальні звіти
  Звіти можуть бути створені на основі конкретних побажань виробника.
Ми використовуємо файли cookie, щоб користування веб-сайтом було для вас найбільш зручним. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся на розміщення файлів cookie на вашому пристрої.