Відмова від відповідальності

Заява про обмеження відповідальності

Інформацію, що міститься на сайті Icecat.biz, взято з офіційних джерел, і Icecat надає цю інформацію у тому ж вигляді, тобто «як є», а тому не гарантує вірніcть чи повноту наданої інформації. Дані, які розміщені на сайті Icecat.biz, є репрезентативними і можуть бути змінені в будь-який час без повідомлення.

Торгові марки (знаки на товарах чи послугах), сервісні знаки та логотипи (далі – торгові знаки), які в тому чи іншому вигляді наявні на сайті Icecat.biz належать власникам цих торгових знаків. Жодне з того, що представлене на Icecat.biz, не може бути сприйняте як пряма чи опосередкована передача та/або відмова від прав на використання торгового знака.

Ви, як користувач сайтом Icecat.biz, цілком і повністю відповідаєте за вибір і використання цієї інформації. Жоден із матеріалів, розміщених на Icecat.biz, не може бути скопійованим, відтвореним, перевиданим, переданим або розповсюдженим в будь-який несанкціонований спосіб. Ви зобов’язані дотримуватись умов і вимог Icecat.biz щодо використання наданої інформації. В іншому випадку будуть вжиті заходи передбачені чинним законодавством.

Як користувач Icecat.biz Ви зобов'язані дотримуватись Open Icecat Fair Use Policy.

Ми використовуємо файли cookie, щоб користування веб-сайтом було для вас найбільш зручним. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся на розміщення файлів cookie на вашому пристрої.