Переходи з Icecat
Відвідувачі стають покупцями
banner icon

Додайте ваші цінові пропозиції на сайт Icecat.com.ua

Порівняння цін Icecat

Ціни Вашого магазину можуть бути розміщені на сайті Icecat. Після простої реєстрації Ви можете завантажити Ваш прайс-лист і отримувати безкоштовні переходи на Ваш сайт за прямими посиланнями. Прайс-лист повинен містити таку інформацію: назва бренду/виробника, оригінальний код товару (MPN), ціну без ПДВ та/або з ПДВ, наявність на складі, і посилання на сторінку товару в вашому магазині (deep link). Також Ви можете завантажити додаткову інформацію, наприклад, вартість доставки. За допомогою лічильника переходів Ви можете відслідковувати унікальні кліки по Ваших пропозиціях, при цьому автонакрутка і подвійні переходи автоматично фільтруються.

Hatch - ваші пропозиції на сайтах виробників
Hatch перенаправляє покупців, які бажають придбати товар, з сайту виробника на сайти онлайн-магазинів. Згідно із даними Forrester Research™, 78% онлайн-покупців в процесі прийняття рішення про купівлю товару відвідують сайт його виробника. За допомогою Hatch такі покупці направляються в ваш магазин, на сторінку товару.

Участь для інтернет-магазинів є безкоштовною. Одразу після того, Ви завантажили прайс-лист, ваші пропозиції почнуть відображатися на сайтах виробників-учасників.
 • Безкоштовні переходи з сайту Icecat на ваш магазин

  Не має оплати за розміщення цін або кліки. Повністю безкоштовні переходи, які відповідають філософії відкритого контенту.
 • Просте і швидке розміщення

  Зареєструйтесь на сайті Icecat і завантажте прайс-лист. Ваші цінові пропозиції з'являться за декілька хвилин.
 • Керування переходами

  Моніторінг трафіку на ваш сайту за допомогою менеджера переходів.
 • Додати логотип поруч із ціновими пропозиціями

  Ви можете показувати логотип компанії на сторінці порівняння цін.
 • Показати ваші пропозиції вище за інші

  Показати ваші пропозиції вище за безкоштовні, тим самим збільшивши їх видимість.
Ми використовуємо файли cookie, щоб користування веб-сайтом було для вас найбільш зручним. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся на розміщення файлів cookie на вашому пристрої.