Оберіть країну:
Оберіть мову:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

IBM eServer xSeries 8649-5CG сервер 2,8 ГГц Tower 425 Вт

X
Додати до порівняння
Виробник:
Загальноприйнята торгова марка виробника, за допомогою якої споживач пізнає продукт. Виробник може мати декілька брендових імен. Деякі виробники дають дозвіл на використання своїх брендових імен іншим постачальникам.
IBM
Назва моделі:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
eServer xSeries 8649-5CG
Код продукту :
Унікальний ідентифікатор продукта бренда. Декілька кодів продукта можуть бути об'єднані в один оригінальний код продукта, якщо специфікації ідентичні. Ми виконуємо зв'язок невірних кодів, надійшовших з інших джерел.
P95CGND
Категорія Сервери
Якість опису: стандартизовано Icecat
Якість специфікацій може мати декілька рівнів:
імпортовано тільки логістичні дані: у нас є тільки основні дані, імпортовані постачальником, стандартизована специфікація ще не створена редактором
створено IBM: специфікацію продукту було імпортовано з офіційного джерела виробника, і не було стандартизовано редактопом Icecat.
стандартизовано Icecat: специфікацію було створено або стандартизовано командою редакторiв Icecat.
Дата появи на ринку: 27 чер 2005
Дата, коли продукт був вперше помiчений у прайлистi партнеру Icecat
Кількість переглядів: 17459
Ця статистика ґрунтується на 80297 завантаженях карточки товару сайтами e-commerce (інтернет-магазини, дистриб'ютори, сайти зрiвняння цiн, електроннi системи закупiвель, тощо) з 27-06-05 Open Icecat каталог містить картки опису товарiв брендів-спонсорів, які використовуються серед 78478 користувачів.
Інформацію змінено: 27 чер 2018 15:55:47
Дата останньої зміни інформації продукта в системі Icecat.
Більше>>>
Короткий підсумковий опис IBM eServer xSeries 8649-5CG сервер 2,8 ГГц Tower 425 Вт:
Цей короткий підсумок IBM eServer xSeries 8649-5CG сервер 2,8 ГГц Tower 425 Вт опису сформован автоматично та використовує назву продукта та перші шість основних специфікацій.

IBM eServer xSeries 8649-5CG, 2,8 ГГц, 0,5 ГБ, DDR-SDRAM, 425 Вт, Tower

Сумарний опис IBM eServer xSeries 8649-5CG сервер 2,8 ГГц Tower 425 Вт:
Це автоматично сформований загальний підсумок IBM eServer xSeries 8649-5CG сервер 2,8 ГГц Tower 425 Вт оснований на перших трьох специфікаціях, перших п'яти специфікацій груп.

IBM eServer xSeries 8649-5CG. Тактова частота процесора: 2,8 ГГц. Оперативна пам'ять: 0,5 ГБ, Тип внутрішньої пам'яті: DDR-SDRAM. Джерело живлення: 425 Вт. Тип корпуса: Tower

Процесор
Тактова частота процесора *
2,8 ГГц
Родина процесорів *
Не вказано
Модель процесора *
Не вказано
Кількість установлених процесорів *
1
Тип кешу процесора
L2
Кеш-пам'ять процесора
0,512 МБ
Максимальна кількість процесорів для SMP
2
Частота шини процесора
533 МГц
Тип шини
FSB
ECC-пам'ять підтримується процесором
No
Idle States
Yes
Thermal Monitoring Technologies
No
Код процесору
SL8SV
Расширение Физических Адресов (PAE)
32 біт
Безконфліктний процесор
No
Пам'ять
Оперативна пам'ять *
0,5 ГБ
Тип внутрішньої пам'яті *
DDR-SDRAM
Носії зберігання даних
Об'єм жорсткого диску
36 ГБ
Графический адаптер
Об'єм пам'яті графічного адаптера
8 МБ
Дизайн
Тип корпуса *
Tower
Особливі властивості процесора
Intel Rapid Storage Technology
No
Технологiя Intel Wireless Display (WiDi)
No
Особливі властивості процесора
Технологiя Intel Virtualization for Directed I/O (VT-d)
No
Технологiя Intel Anti-Theft
Відключення доступу до зниклих ноутбуків Надання доступу до корпоративних даних і додатків ноутбукам віддалених користувачів підвищує продуктивність, але при цьому може зробити ІТ систему вразливою для хакерів і несанкціонованого доступу з інших ноутбуків. Технологія Intel® Anti-Theft вбудована в апаратну частину ноутбука і допомагає перехитрити злодіїв, навіть коли вони намагаються використовувати Reimage, змінити порядок завантаження або встановити новий жорсткий диск. Коли ноутбук з Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT) втрачається або буває вкрадений, він може бути відключений віддалено. Якщо ж ноутбук було повернуто, він може бути швидко повернутий до нормальної роботи.
No
Технологiя Intel My WiFi
No
Технологiя Intel® Turbo Boost
Підвищення продуктивності, коли Вам це потрібно. Технологія Intel® Turbo Boost 2.0 збільшує швидкість процесора і продуктивність відеокарти за рахунок підвищення робочої частоти при роботі нижче меж специфікації. Максимальна частота залежить від навантаження, апаратних засобів, програмного забезпечення і загальної конфігурації системи.
No
Технологiя Intel vPro
Передовий захист для бездротового робочого місця Можливості технології Intel® vPro™ допомагають ІТ-керівництву захистити хмарне і віртуальне середовище від руткітів і інших погроз, при цьому забезпечуючи організації можливість йти у ногу з вимогам робочого середовища. Апаратні функції підтримають централізоване управління образами і адміністрування, безпечне зберігання даних в мережі та поза зоною захисту.
No
Intel® Quick Sync Video Technology
Створюйте, редагуйте і обмінюйтеся відео за допомогою Flash Intel® Quick Sync Video використовує спеціальні можливості технології Intel® Graphics для обробки мультимедіа, щоб спростити і прискорити виконання завдань з перетворення відео, наприклад створення DVD або Blu-Ray дисків, створення і редагування 3D-відео, перетворення 2D відеофайлів в 3D і конвертування відео для портативних медіаплеєрів і соціальних мереж.
No
Intel® InTru™ 3D Technology
Що таке технологія Intel® InTru™ 3D? Технологія Intel® InTru™ 3D - це стереоскопічна 3D-технологія, що розроблена Intel і Dreamworks. Ця технологія дозволяє грати в ігри або дивитися 3D Blu-ray фільми з використанням 3D очок з активним затвором в Full HD з роздільною здатністю 1080p через HDMI 1.4.
No
Intel Clear Video HD Technology
Побачте світ більш живим Технолонгія Intel® Clear Video HD забезпечує більш чисті і чіткі зображення, більш природні, точні і яскраві кольори. Побачте зображення такими, якими вони повинні бути з допомогою процесорів Intel® Core™ з технологією Intel® Graphics.
No
Intel® Insider™
Відкрийте для себе новий рівень розваг у форматі HD завдяки технології Intel® Insider™, яка реалізована тільки в процесорах Intel® Core ™ 5-го покоління.
No
Intel Flex Memory Access
No
Intel AES New Instructions
Додаткові заходи безпеки з прискореним шифруванням даних Intel® Advanced Encryption Standard New Instructions (Intel® AES-NI) забезпечують швидке і безпечне шифрування даних із забезпеченням високої продуктивності при зменшенні ризику атак за часом і атак на кеш (в порівнянні з захистом на основі табличних програмних реалізацій). Intel AES-NI можуть бути використані для ключів стандартної довжини, стандартних режимів роботи і навіть для деяких нестандартних або можливих в майбутньому варіантів.
No
Intel Trusted Execution Technology
No
Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT)
No
Технология Intel Clear Video
No
Технологія Intel® Clear Video для мобільних інтернет-пристроїв (Intel CVT for MID)
No
Intel Dual Display Capable Technology
No
Intel FDI Technology
No
Intel Fast Memory Access
No
Енергоживлення
Джерело живлення *
425 Вт
Вага та розміри
Ширина *
165 мм
Глибина *
660 мм
Висота *
467,4 мм
Вага
25,8 кг
Інші характеристики
Розміри (ШхГхВ)
467 x 165 x 660 мм
Швидкість зчитування CD
48х
Відеокарта
Rage XL
Пам'ять флопі-дисковод
1,44 МБ
Customer service details