X
Додати до порівняння
Виробник:
Загальноприйнята торгова марка виробника, за допомогою якої споживач пізнає продукт. Виробник може мати декілька брендових імен. Деякі виробники дають дозвіл на використання своїх брендових імен іншим постачальникам.
Intel
Назва моделі:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
CardBus F+ENet PCMCIA RJ45
Код продукту :
Унікальний ідентифікатор продукта бренда. Декілька кодів продукта можуть бути об'єднані в один оригінальний код продукта, якщо специфікації ідентичні. Ми виконуємо зв'язок невірних кодів, надійшовших з інших джерел.
CBE2EU
Категорія :
A NIC or Network Interface Card is a circuit board or chip which allows the computer to communicate to other computers on a network. When connected to the network, computers can share websites, files, printers and other resources. The most popular networking standard at the moment is Ethernet, which one can recognize by the rectangular connectors with eight wires in them. Wireless network with the 802.11b and the faster 802.11g standard is also increasingly popular, both at home and in the office, though it is not yet as fast as wired (ethernet) network. A public place where you can use wireless internet is called a "hot spot".
мережевi карти
Якість опису: стандартизовано Icecat
Якість специфікацій може мати декілька рівнів:
імпортовано тільки логістичні дані: у нас є тільки основні дані, імпортовані постачальником, стандартизована специфікація ще не створена редактором
створено Intel: специфікацію продукту було імпортовано з офіційного джерела виробника, і не було стандартизовано редактопом Icecat.
стандартизовано Icecat: специфікацію було створено або стандартизовано командою редакторiв Icecat.
Дата появи на ринку: 27 чер 2005
Дата, коли продукт був вперше помiчений у прайлистi партнеру Icecat
Інформацію змінено: 06 тра 2011 19:04:35
Дата останньої зміни інформації продукта в системі Icecat.
Кількість переглядів: 16696
Ця статистика ґрунтується на 63293 завантаженях карточки товару сайтами e-commerce (інтернет-магазини, дистриб'ютори, сайти зрiвняння цiн, електроннi системи закупiвель, тощо) з 27-06-05 Open Icecat каталог містить картки опису товарiв брендів-спонсорів, які використовуються серед 61620 користувачів.
Короткий підсумковий опис Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45:
Цей короткий підсумок Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45 опису сформован автоматично та використовує назву продукта та перші шість основних специфікацій.
Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45, Провідний, FCC Class B and CE Mark, 0 - 55 °C, Supports 100Base-TX unshielded twisted pair (UTP) for use on Category 5 (data grade) UTP cabling and, 10Base-T: +3.3 VDC, 50 mA idle, 105 mA active, 80 mA typical; 100Base-TX: +3.3 VDC, 125 mA idle, 135, 86 x 54 x 5 мм
Сумарний опис Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45:
Це автоматично сформований загальний підсумок Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45 оснований на перших трьох специфікаціях, перших п'яти специфікацій груп.
Intel CardBus F+ENet PCMCIA RJ45. Технологія підключення: Провідний. Швидкість передачі даних: 0,1 Гбіт/с. Вага: 28 г. Сертифікація: FCC Class B and CE Mark. Тип кабелю: Supports 100Base-TX unshielded twisted pair (UTP) for use on Category 5 (data grade) UTP cabling and, Вимоги до енергоживлення: 10Base-T: +3.3 VDC, 50 mA idle, 105 mA active, 80 mA typical; 100Base-TX: +3.3 VDC, 125 mA idle, 135, Розміри (ШхГхВ): 86 x 54 x 5 мм
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.
Порти та інтерфейси
Технологія підключення*
Провідний
Порти введення/виведення
An interface on a device to which you can connect another device.
Connector: RJ-45
Пропускна здатність
Швидкість передачі даних
Rate at which data can be transferred. Usually expressed in units per second. May vary with network configurations.
0,1 Гбіт/с
Системні вимоги
Сумісність з Mac
Product can be used with Apple Mac software and/or hardware.
Yes
Вага та розміри
Вага
Weight of the product without packaging (net weight). If possible, the net weight is given including standard accessories and supplies. Please note that sometimes the manufacturer leaves out the weight of accessories and/or supplies.
28 г
Сертифікати
Сертифікація
FCC Class B and CE Mark
Зовнішні умови
Діапазон робочих температур
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 55°C
Інші характеристики
Тип кабелю
Type of cable e.g. electicity cable, optical cable.
Supports 100Base-TX unshielded twisted pair (UTP) for use on Category 5 (data grade) UTP cabling and 10Base-T unshielded twisted pair (UTP). Connector: RJ-45
Вимоги до енергоживлення
10Base-T: +3.3 VDC, 50 mA idle, 105 mA active, 80 mA typical; 100Base-TX: +3.3 VDC, 125 mA idle, 135 mA active, 130 mA typical
Сумісні операційні системи
List of desktop operating systems tested as compatible with this product.
Novell NetWare, Microsoft Windows NT, Windows 95, Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Microsoft LAN Manager, Artisoft LANtastic, Banyan VINES, DEC Pathwork, and IBM OS2
Розміри (ШхГхВ)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
86 x 54 x 5 мм