Оберіть країну:
Оберіть мову:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module

X
Виробник:
Загальноприйнята торгова марка виробника, за допомогою якої споживач пізнає продукт. Виробник може мати декілька брендових імен. Деякі виробники дають дозвіл на використання своїх брендових імен іншим постачальникам.
Hewlett Packard Enterprise
Назва моделі:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
X129 1G PC LX
Код продукту :
Унікальний ідентифікатор продукта бренда. Декілька кодів продукта можуть бути об'єднані в один оригінальний код продукта, якщо специфікації ідентичні. Ми виконуємо зв'язок невірних кодів, надійшовших з інших джерел.
J4132A
Код EAN/UPC :
Европейский Артикулярний Номер (EAN) та Універсальний Товарний Код (UPC), більш відомі як штрих код, на упаковці товару для унікального визначення продукту в магазині або під час логістичного процесу.
0886987667128 show
Категорія
Device comprising both a transmitter and a receiver which are used in computer networks.
мережеві трансивернi модулi
Якість опису: стандартизовано Icecat
Якість специфікацій може мати декілька рівнів:
імпортовано тільки логістичні дані: у нас є тільки основні дані, імпортовані постачальником, стандартизована специфікація ще не створена редактором
створено Hewlett Packard Enterprise: специфікацію продукту було імпортовано з офіційного джерела виробника, і не було стандартизовано редактопом Icecat.
стандартизовано Icecat: специфікацію було створено або стандартизовано командою редакторiв Icecat.
Дата появи на ринку: 15 лип 2005
Дата, коли продукт був вперше помiчений у прайлистi партнеру Icecat
Кількість переглядів: 53106
Ця статистика ґрунтується на 73994 завантаженях карточки товару сайтами e-commerce (інтернет-магазини, дистриб'ютори, сайти зрiвняння цiн, електроннi системи закупiвель, тощо) з 15-07-05 Open Icecat каталог містить картки опису товарiв брендів-спонсорів, які використовуються серед 72293 користувачів.
Інформацію змінено: 14 жов 2017 17:29:34
Дата останньої зміни інформації продукта в системі Icecat.
ProCurve Transceivers (0,1MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
ProCurve Transceivers (0,1MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
ProCurve Transceivers (0,1MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Короткий опис Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module :
Короткий редакторський опис Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module

HP X129 1G PC LX Transceiver
Більше>>>
Короткий підсумковий опис Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module:
Цей короткий підсумок Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module опису сформован автоматично та використовує назву продукта та перші шість основних специфікацій.
Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX, 1000 Мбіт/с, SFP, LC, LX, 1GBASE-LX, 1310 нм
Сумарний опис Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module :

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX. Швидкість передачі даних (макс): 1000 Мбіт/с, Тип інтерфейсу: SFP, Оптоволоконий конектор: LC. Довжина хвилі: 1310 нм, Тип кабелю: Одномодовое волокно. Сертифікація: MSA. Кількість продуктів в комплекті: 1 шт

Це автоматично сформований загальний підсумок Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Мбіт/с SFP 1310нм Single-mode network transceiver module оснований на перших трьох специфікаціях, перших п'яти специфікацій груп.

Дякуємо за замовлення сервiсу поліпшення картки товару онлайн-каталогом Icecat.

Замовлена вами картка товару буде поліпшенна протягом декількох діб.

Відсутня інформація про Специфікації Login or signup for Full Icecat
to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Країна Дистриб'ютор
Nederland 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)