Оберіть країну:
Оберіть мову:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter

X
so Додати до порівняння
Виробник:
Загальноприйнята торгова марка виробника, за допомогою якої споживач пізнає продукт. Виробник може мати декілька брендових імен. Деякі виробники дають дозвіл на використання своїх брендових імен іншим постачальникам.
D-Link
Назва моделі:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
DE-856-ST 10BTX TO 10BFX
Код продукту :
Унікальний ідентифікатор продукта бренда. Декілька кодів продукта можуть бути об'єднані в один оригінальний код продукта, якщо специфікації ідентичні. Ми виконуємо зв'язок невірних кодів, надійшовших з інших джерел.
DE-856-ST
Категорія
Device which changes signals on a copper cable to signals that run on fiber, letting a company introduce fiber in the network without making other changes.
мережевi медіа конвертери
Якість опису: стандартизовано Icecat
Якість специфікацій може мати декілька рівнів:
імпортовано тільки логістичні дані: у нас є тільки основні дані, імпортовані постачальником, стандартизована специфікація ще не створена редактором
створено D-Link: специфікацію продукту було імпортовано з офіційного джерела виробника, і не було стандартизовано редактопом Icecat.
стандартизовано Icecat: специфікацію було створено або стандартизовано командою редакторiв Icecat.
Дата появи на ринку: 16 лип 2005
Дата, коли продукт був вперше помiчений у прайлистi партнеру Icecat
Кількість переглядів: 12957
Ця статистика ґрунтується на 72571 завантаженях карточки товару сайтами e-commerce (інтернет-магазини, дистриб'ютори, сайти зрiвняння цiн, електроннi системи закупiвель, тощо) з 16-07-05 Open Icecat каталог містить картки опису товарiв брендів-спонсорів, які використовуються серед 70865 користувачів.
Інформацію змінено: 29 бер 2017 11:06:44
Дата останньої зміни інформації продукта в системі Icecat.
Короткий опис D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter :
Короткий редакторський опис D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter

DE-856-ST 10BTX TO 10BFX CONVERTER IN (MSD)
Більше>>>

D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter:
Офіційний маркетинговій текст D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter від виробника
This media converter converts signals for the Cat. 3, 4, 5 twisted-pair cable to signals that can be carried on the multi-mode fiber cable.
Короткий підсумковий опис D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter:
Цей короткий підсумок D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter опису сформован автоматично та використовує назву продукта та перші шість основних специфікацій.
D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX, 10 Мбіт/с, Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL, Провідний, Напруга, Ethernet, 51 x 74 x 20 мм
Сумарний опис D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter :

D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX. Швидкість передачі даних (макс): 10 Мбіт/с, Свивка кабеля: Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL. Технологія підключення: Провідний. Світлодіодні індикатори: Напруга. Протокол каналу передачі даних: Ethernet, Розміри (ШхГхВ): 51 x 74 x 20 мм

Це автоматично сформований загальний підсумок D-Link DE-856-ST 10BTX TO 10BFX 10Мбіт/с network media converter оснований на перших трьох специфікаціях, перших п'яти специфікацій груп.

Дякуємо за замовлення сервiсу поліпшення картки товару онлайн-каталогом Icecat.

Замовлена вами картка товару буде поліпшенна протягом декількох діб.

Мережа
Швидкість передачі даних (макс) *
10 Мбіт/с
Свивка кабеля
Ethernet 10Base-T, Ethernet 10Base-FL
Порти та інтерфейси
Технологія підключення
Провідний
Дизайн
Світлодіодні індикатори
Напруга
Інші характеристики
Протокол каналу передачі даних
Ethernet
Розміри (ШхГхВ)
51 x 74 x 20 мм
Порти введення/виведення
1x RJ-45 1x ST
X