X

Full Icecat

Full Icecat

Інформація про товари для всього вашого асортименту

Full Icecat складається з широкого спектру корисної інформації про продукти бiльш нiж 15902 виробників в єдиному стандартизованому форматі, який полегшує категоризацію, фільтрування, пошук і порівняння продуктів. Початкова інформація про товари переробляється в послідовний контент, зручний для електронних каталогів, та надається через структуровані репозиторії.

Full Icecat гарантує високе покриття асортименту дистриб'юторів і швидке надання точної, повної, і детальної інформації по різним категоріям. Покриття Full Icecat є найбільш високим на ринку комп'ютерної та побутової техніки, і підтримує більше мов, ніж будь-яке інше джерело. Full Icecat знижує вартість контенту, оптимізує його якість і збільшує конверсію відвідувачів, підвищуючи позитивний досвід онлайн покупок у кінцевого споживача.

Full Icecat надає гнучкий процес створення інформації і можливість подальшого її використання в різних групах товарів з високими стандартами якості, рівнем локалізації та послідовності.

Мультимедіа контент брендів, які приймають участь у Open Icecat каталозі також входить у Full Icecat, проте доступ до цих даних може залежати від умов дозволу установлених виробником.
 • Вигідне вирішення проблеми якісного контенту
  Зниження внутрішніх витрат на ведення онлайн торгівлі, шляхом заміни дорогих внутрішніх або зовнішніх контент-провайдерів, на Full Icecat.
 • Контент високої якості
  Збільшіть якість обслуговування клієнтів і підвищіть продажі за допомогою стандартизованого контенту.
 • Мала кількість повернень товару та підвищення лояльності клієнтів
  Відвідувачі вашого сайту стають покупцями завдяки простому і точному пошуку, функціям порівняння та детальній, в тому числі мультимедійній, інформації про товари.
 • Збільшення внутрішньої ефективності
  Використовуйте інформацію про товари для внутрішньої і зовнішньої комунікації, а також задля збільшення можливостей в інших сферах.
 • Детальна інформація про товари Професійна багатомовна інформація про товари із повністі стандартизованими специфікаціями та додатковими мультимедійними елементами.
 • Міжнародні стандарти Завдяки підтримці міжнародних стандартів, таких як UNSPSC і EAN/UPC, контент легко інтегрувати в каталоги товарів.
 • Професійний пошук та порівняння Повністю стандартизовані характеристики та їх дані дозволяють здійснювати чіткий пошук, точну фільтрацію і порівняння товарів.
 • Опції та аксесуари Повні і логічні зв'язки між товарами (опції, аксесуари, альтернативні товари) дозволяють покупцям краще задовольняти споживчі запити.

Зв'яжіться з нами

Phone
+94949141984
E-mail
asd@asd.com
Office directions
Реєстрація (безкоштовно)